Spolehlivá posuvná garážová vrata Trido mají dlouhou životnost

Rádi bychom vám představili posuvná garážová vrata Trido, která jsou velmi praktická a vyhledávaná zákazníky. Nabízejí totiž jednoduchý průchod osoby při částečném otevření vrat.

Posuvná garážová vrata Trido jsou vyrobena ze stejných komponentů jako průmyslová vrata. To znamená, že vydrží vysoké provozní zatížení. Od průmyslových vrat se liší pouze svým moderním vzhledem a použitým pohonem. Můžete se tedy spolehnout, že investice do nich se vám rozhodně vyplatí. Jejich konstrukce a povrchová úprava zajišťují dlouhou životnost a vysokou provozní užitnost.

Posuvná garážová vrata Trido mají vratové křídlo, které se skládá ze čtyř a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce má přerušený tepelný most a spolu s celoobvodovým elastickým těsněním zaručují nejlepší tepelně-izolační vlastnosti vrat.

Posuvná garážová vrata Trido nadlehčuje pružina, proto ani ruční ovládání nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Spoje mezi jednotlivými sekcemi jsou speciálně tvarovány a v provozu tak zabraňují úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Jejich používání je tedy snadné a uživatelsky příjemné. Máte zájem o posuvná garážová vrata Trido? Kontaktujte nás.

X