Textilní roleta JAZZ 17

Textilní roleta JAZZ 17 Pořiďte si textilní rolety, které vám nabízejí dokonalý stínící efekt v souladu s architektonickým řešením interiérů.

Textilní rolety proto představují ideální dekoračním i praktický doplněk vašeho interiéru. U nás najdete širokou nabídku látek a typů textilních roletek, které jde pohodlně nastavit a zvolit si intenzitu zastínění a komplexního barevného sladění. Textilní roletky nabízíme v různých variantách provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

Představit vám můžeme např. textilní roletu JAZZ 17, která je vhodná do rozměru 1500 x 2300mm (š x v) dle typu látky. Nemá krytý návin, volně visí, ale lze ji zafixovat. Její držáky, závaží látky a řetízek jsou v barvě bílé a hnědé. Konstrukční řešení této roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž roletky lze provést dvěma způsoby, a to neinvazivně pomoci plastových, nebo kovových úchytů na křídlo, čímž se nezmenšuje světlost, nebo invazivně pomoci šroubů nad okno, do ostění a na křídlo.

X