Bezrámové

zASKLÍVACÍ SYSTÉMY - BEZRÁMOVÉ

Bezrámové zasklení představuje skleněné tabule bez svislých dělících rámů, které jsou spojeny transparentním meziskelním těsněním, vytvářejícím dojem celoprosklené plochy. 

Křídla z čirého bezpečnostního skla jsou pevně zajištěna plastovými dílci umístěnými na horní a spodní části, umožňujícími posun křídel po vodících kolejnicích. Systém otevírání, s výjimkou systému AluFlexi, je posuvný a otočný.

Všechna skla se plynule odsunou k jedné straně zaskleného balkónu nebo lodžie, otevírajíce tak do vnitřního prostoru a dosahujíce téměř kompletního otevření prosklené plochy. Snadná manipulace je zajištěna malým plastovým madlem umístěným na každém skleněném křídle, což umožňuje pohodlné ovládání celého systému.

bezrámové zasklení - aluFLEXI

Systém AluFlexi – bezrámový je téměř identický se systémem AluFlexi – rámový, přičemž konstrukční koncepce vychází z rámového systému AluPlus. Základem tohoto bezrámového zasklívacího systému je využití čirého bezpečnostního kaleného skla, které se speciálním způsobem uchycuje, eliminujíc potřebu vertikálních profilů. Pro těsnění mezi křídly se využívá kvalitní silikonové těsnění, a celý systém zasklení tak působí dojmem jednolité skleněné plochy.

Systém AluFlexi – bezrámový nachází využití v následujících aplikacích:

  • Zasklení balkónů a lodžií
  • Prosklené stěny a příčky
  • Zimní zahrady, altány a přístřešky

Mezi výhody tohoto systému patří schopnost vyrovnat nerovnosti konstrukcí až do 50 mm, možnost barevného přizpůsobení profilů, varianty uzamykání v kombinaci s bezpečnostním sklem RESTEX, které představují efektivní překážku proti vloupání, a kombinace posuvných a pevných prvků. Dále je možné systém kombinovat s hliníkovým zábradlím ze stejného zasklívacího systému.

bezrámové zasklení - aluVISTA

Bezrámový zasklívací systém AluVista reprezentuje posuvný a otočný mechanismus bez svislých hliníkových dělících rámů.

Křídla z bezpečnostního skla čirého charakteru elegantně kloužou po spodní kolejnici, umístěné v úrovni zábradlí, a jsou naváděna horní kolejnicí totožného tvaru, přičemž nezasahují do vnitřního prostoru lodžie či balkónu. Efektivní odtok vody je zajištěn drenážními otvory. Speciální těsnění mezi křídly a bočními uzavíracími profily zabezpečuje téměř dokonalou těsnost celé konstrukce.

Průduchy umožňují trvalou a přirozenou výměnu vzduchu. Způsob otevírání zajišťuje bezpečné a pohodlné mytí. Systém AluVista lze nadále rozšířit o praktické zastínění pomocí žaluzií.

Nabídka ZASKLÍVACÍCH SYSTÉMŮ RÁMOMOVÝCH

X