Rámové

zASKLÍVACÍ SYSTÉMY -RÁMOVÉ

Rámové systémy AluPlusAluCombi a AluFlexi – rámový jsou ideálním řešením do interiéru (např. pro pevné či posuvné stěny a příčky, šatní skříně či sprchové zástěny).

Systém AluCombi IZO se vzhledem k lepším izolačním vlastnostem naopak hodí pro předělení venkovních prostor. Do rámových systémů je možné zabudovat hliníkové otevíravé dveře Millennium 2000.

rámové zasklení - alucombi

Řešení AluCombi vychází z rámového systému AluPlus, a proto oba systémy sdílí identické provedení a možnosti výplní. AluCombi se nicméně odlišuje pomocí robustnějších a tužších vertikálních profilů, což umožňuje jeho efektivní využití pro instalace do vyšších stavebních otvorů. Speciální tvar vertikálního profilu slouží jako madlo po celé jeho délce.

AluCombi je ideální pro následující aplikace:

  • Zimní zahrady, altány a přístřešky
  • Prosklené stěny a příčky
  • Zasklení balkonů a lodžií

Výhody tohoto systému zahrnují madlo po celé délce, vysokou stabilitu a schopnost využití do vyšších stavebních otvorů.

rámové zasklení - aluplus

Z hliníkového rámového systému AluPlus vzniká kvalitní systém hliníkového zábradlí. Existuje ve dvou provedeních: pevném (bez možnosti otevírání) a posuvném v variantách od 2 do 5 dílů. Posuvný mechanismus lze implementovat různými způsoby pomocí posuvných stěn, a obě provedení lze libovolně kombinovat.

Okna se elegantně posouvají za sebe, což umožňuje otevření až 4/5 zasklené plochy v případě 5dílné varianty. Výplň je precizně vsazena do hliníkového rámu, který se pohybuje po spodní (nosné) a horní (vodící) kolejnici. Máte možnost vybrat si z široké škály dostupných výplní. Systém lze osadit sklem nebo izolačním dvojsklem o různé tloušťce podle vašich preferencí.

Nabídka ZASKLÍVACÍCH SYSTÉMŮ RÁMOMOVÝCH

X