Textilní roletky DEN / NOC

Rolety Den a Noc pro INOVACE Váš Interiér

Rolety den a noc jsou inovativním řešením, které spojuje praktičnost s moderním designem.

Tato jedinečná forma stínění vám umožňuje dosáhnout optimální kontroly nad světlem a soukromím během celého dne.

Díky dvěma vrstvám látky – průhlednější a neprosvítající – můžete jednoduše přizpůsobit množství světla, které vstupuje do místnosti.

Rolety den a noc vám také umožňují zachovat kontakt s vnějším světem a zároveň si zajistit potřebné soukromí. S jejich moderním a elegantním vzhledem lze rolety den a noc harmonicky sladit s vaším interiérem. Investujte do těchto multifunkčních rolet a získejte dokonalou rovnováhu mezi funkčností a designem pro vaše okna.

Nabídka ROLETEK DEN A NOC

SONATA DEN/NOC

SONATA DEN/NOCS KRYTEM NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem, s hliníkovým boxem a možností vodících lišt. Je určená pro montáž na strop nebo zeď.

SONATA XL DEN/NOC

SONATA XL DEN/NOCS KRYTEM NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem, s hliníkovým boxem a možností vodících lišt. Je určená pro montáž na strop nebo zeď.

JAZZ 17 DEN/NOC

JAZZ 17 DEN/NOCBEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Jednoduchá volně visící textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky určená hlavně pro montáž na rám okna.

JAZZ EXPERT DEN/NOC

JAZZ EXPERT DEN/NOCBEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Jednoduchá volně visící textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky určená hlavně pro montáž na stěnu.

COLLETE PLUS, XL DEN/NOC

COLLETE PLUS, XL DEN/NOCS KRYTEM NÁVINU A S KRYCÍMI LIŠTAMI

Textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami.

OPTIMA DEN/NOC

OPTIMA DEN/NOCS KRYTEM NÁVINU A S VODICÍMI LIŠTAMI

Textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na rám okna. S krytem návinu a vodicími lištami.

OPUS DEN/NOC

OPUS DEN/NOCS KRYTEM NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Jednoduchá volně visící textilní roletka s krytem návinu, bez krycích lišt, s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky pro montáž přímo na zeď, nebo strop.

VYBERTE SI Z NABÍDKY ROLET DEN A NOC

X