Bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém AluVerso

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém AluVerso, který je vyroben z čirého bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm a vodících hliníkových profilů.

Zasklívací systém AluVerso je vhodný pro zasklení atypických lodžií, balkónů nebo výklenků domů. Křídla jsou vyrobena z čirého bezpečnostního kaleného skla tl. 6 mm s broušenými hranami. Vodící kolejnice a boční uzavírací lišty jsou vyrobeny z profilů z hliníkových slitin ve standardní barevné úpravě bílý komaxit nebo přírodní elox. Konstrukční dílce jsou vyrobeny z materiálů vlivům a UV záření (nerez, plast).

Tento systém má skleněné tabule vsazeny do hliníkových lišt pomocí gumového těsnění. V hliníkových lištách jsou zabudovány plastové dílce s ložisky zajišťujícími posun křídel ve vodících kolejnicích a jejich následné otevírání.

Konstrukční řešení AluVerso umožňuje posun křídel přes roh kolejnice. Boční uzavírací profily a speciální těsnění mezi křídly zajišťují těsnost celé konstrukce. Ve spodní a horní rovině jsou průduchy pro trvalou infiltraci. Ve spodní kolejnici jsou umístěny drenážní otvory zajišťující odtékání dešťové vody a tajícího sněhu.

X