Zasklívání balkonů bezrámovým systémem AluFlexi

Chtěli byste rozšířit obytnou plochu vašeho bytu? Řešením je zasklení balkonu nebo lodžie, kterým získáte další malou místnost. Nejen, že tento nově získaný prostor můžete využít dle svých představ, ale také zasklením docílíte zmírnění hluku zvenčí, prachu a dopadům vrtochů počasí na váš balkon.

Bezrámové zasklení balkonu nabízí velmi snadnou ovladatelnost a minimálními požadavky na údržbu. Výběr vhodného typu zasklívacího systému závisí na konkrétních požadavcích zákazníka.

Rádi bychom vám představili bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém z čirého bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm a vodících hliníkových profilů. Tento bezrámový systém je vhodný pro zasklívání atypických tvarů balkónů a lodžií.

Skleněné tabule jsou vsazeny do hliníkových lišt pomocí gumového těsnění. V hliníkových lištách jsou zabudovány plastové dílce s ložisky zajišťujícími posun křídel ve vodících kolejnicích a jejich následné otevírání.

Konstrukční řešení umožňuje posun křídel přes roh kolejnice. Ve spodní kolejnici jsou vyraženy drenážní otvory pro odtékání dešťové vody a tajícího sněhu. Boční uzavírací profily a speciální těsnění mezi křídly zajišťují těsnost celé konstrukce. Ve spodní a horní rovině jsou průduchy pro trvalou infiltraci, čímž celá lodžie může dýchat.

X