Odborná montáž bioklimatických pergol

Rozhodli jste se zařídit si venkovní posezení tak, abyste mohli být na čerstvém vzduchu za každého počasí? V tom případě je pro vás bioklimatická pergola to pravé. Její hlavní předností je totiž možnost flexibilního zastřešení tvořené naklápěcími lamelami.

Když potřebujete větrat, stačí nastavit lamely do otevřené polohy. Když přijde déšť, v mžiku může být z otevřené střechy střecha zavřená. Odtok vody je u bioklimatické pergoly vždy integrován uvnitř nosné stojiny pergoly a v závislosti na velikosti se určuje počet odtokových sloupů (do 17 m2 je pouze jeden sloup, nad 17 m2 se již používají 2 odtokové sloupy).

Bioklimatické pergoly mají navíc velmi moderní vzhled a vaši pergolu ještě více zdokonalí jak funkčně, tak esteticky. Používání je pohodlné a ovládání bioklimatické pergoly může být pomocí elektrického pohonu, což je opravdu uživatelsky příjemné.

Odborná montáž bioklimatických pergol vám zaručí dlouhou životnost výrobku, bezpečný provoz a také to, že všechno bude tak, jak má. Pokud máte zájem o montáž bioklimatické pergoly, neváhejte nás kontaktovat.

X