Usnadněte si výměnu garážových vrat s TRIDO Evo

Jak vyměnit garážová vrata co nejjednodušeji? Sekční garážová vrata TRIDO Evo lze bez problémů osadit přímo na rám původních vrat. V tom tkví jejich velká přednost.

Tento typ vrat je ideálním řešením pro jednoduchou a rychlou výměnu starých křídlových nebo výklopných vrat. Pro montáž vrat TRIDO Evo vám stačí stávající ocelové nebo dřevěné zárubně původních vrat. Díky tomu, že se vrata montují na vnější stranu otvoru, nezkracují prostor garáže.

Po vysazení a odstranění křídel vrat se z exteriéru osadí nosný rám vodících kolejnic nových sekčních vrat. Ten stávající zárubeň z exteriéru opticky překryje a vše tak vypadá i na pohled skvěle.

Vratové křídlo TRIDO Evo se skládá ze čtyř a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce má přerušený tepelný most a spolu s celoobvodovým elastickým těsněním zajišťuje vynikající tepelně-izolační vlastnosti vrat.

Spoje mezi jednotlivými sekcemi jsou speciálně tvarovány, čímž se eliminuje například skřínutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Díky tomu, že vrata nadlehčuje pružina, je také ruční nouzové ovládání vrat snadné a nevyžaduje velkou námahu.

Sekční vrata TRIDO si také oblíbíte pro jejich velmi tichý chod. Jejich spolehlivost a dlouhou životnost navíc zajišťuje automatický pohon od německého výrobce SOMMER, který je naprostou jedničkou v oboru automatizace.

X