Balkonová markýza – ještě lepší léto na vašem balkoně

Jak si zpříjemnit pobyt na balkoně? Nenechte si překazit své pohodové letní dny ostrým sluncem nebo dešťovou přeháňkou. Řešením je balkonová markýza, která mimo jiné zamezí přehřívání přilehlé místnosti k balkonu, čímž pomáhá snížit teplotu v interiéru a šetří náklady na klimatizaci.

Nabízíme vám balkonové markýzy s UV filtrem, takže dokážou odolávat slunečním paprskům a také přispívají k vaší pohodě pod markýzou, protože je tím sníženo riziko spálení pokožky. Balkonové markýzy mají také speciální povrchovou úpravu látek, takže odpuzují vodu, zabraňují ušpinění a plesnivění a udrží markýzu léta pěkně barevnou bez blednutí.

Balkonová markýza může být uložena v kazetě nebo lze zvolit levnější variantu bez ochrany navinuté látky. Markýza ale také může mít ochrannou stříšku.

Markýza dokáže zastínit balkon či terasu po celé délce. Výhodou markýzy na balkon je nejen velká zastíněná plocha, ale také to, že markýza je samonosná a nepotřebuje oporu, která by na balkoně či terase překážela. Nespornou výhodu je, že ji lze vysouvat a zasouvat podle potřeby, její montáží si tak neomezíte výhled nastálo.

X