Zimní zahrada jako zastřešení bazénu

Zimní zahrada může mít nejrůznější využití. Je pravda, že zimní zahrada bývá nejčastěji umístěna vzadu za domem, kde se stává součástí okolní přírody. Své umístění ale může mít zimní zahrada na jakémkoliv místě okolo domu, což znamená, že může být využita například před vstupem do domu. Tento netypický prvek ozvláštní váš dům. Kdo by si nepřál projít krásnou zahradou, než vstoupí do svého domu?

Kromě využití zimní zahrady jako zaskleněného přístřešku pro vstup do domu, můžete zimní zahradu využít také k efektivnímu zastřešení venkovního bazénu. Tato varianta využití zimní zahrady je velmi oblíbená.

Nevýhodou běžného zastřešení venkovního bazénu je totiž zejména to, že přístřešek nad bazénem je malý. A během chladného či deštivého počasí vlastně bazen nejde používat. V případě zimní zahrady, která venkovní bazén bude obklopovat, si můžete koupání ve venkovním bazénu vychutnat i když je špatné počasí. Zimní zahrada okolo bazénu ochrání vodní hladinu před nečistotami, jako je například spadané listí. Takto vznikne velice příjemný prostor pro relaxaci. Pokud byste si svůj bazén chtěli vychutnávat i během zimy, doporučuje se v tomto případě instalovat také vytápění do zimních zahrady.

Zde vidíte, že využívání zimní zahrady se meze nekladou. Pokud máte také zájem o zimní zahradu, neváhejte nás kontaktovat. Zabýváme se projektováním zimních zahrad i jejich realizací. Přidejte se i vy k našim spokojeným zákazníkům.

X