Bioklimatická pergola pro ještě lepší jaro a léto

Chtěli byste novou pergolu? Potom určitě uvažujte o bioklimatické pergole, která vám přináší oproti klasické pergole rozhodně více výhod. V současnosti je bioklimatická pergola nejmodernější variantou zastřešení venkovní terasy.

Předností, kterou bioklimatická pergola rozhodně má, je to, že si dokáže poradit s každým počasím. Umožní vám větrat v případě, že je vám velké horko a vzápětí můžete celou střechu zavřít a ochránit se před horkým sluncem nebo dešťovou přeháňkou. Přes tuto pergolu rozhodně déšť neproteče a vy tak ochráníte svůj zahradní nábytek i sebe.

Bioklimatické pergoly jsou skutečně velmi oblíbené. Jejich hliníkové lamely si můžete přizpůsobit a otáčet jimi, jak jen potřebujete. Může jimi cirkulovat vzduch a nebo naopak můžou vytvořit dokonalou střechu nad hlavou.

Existují také takzvané boční clony, které vás ochrání před slunečními paprsky a také před pohledy sousedů. Tyto boční clony si můžete ke své bioklimatické pergole nechat doplnit. Bioklimatické pergoly se ovládají pohodlně pomocí dálkového ovládání. Některé můžete ovládat i pomocí mobilní aplikace a spadají tak do takzvané chytré domácnosti.

X