Zasklení přístřešku či altánu – rámový systém AluCombi

Jednou z možností, jak zasklít váš přístřešek u domu nebo altán, je využít speciální rámový systém AluCombi. Jedná se o rámový zasklívací systém z hliníkových profilů, který disponuje drážkou 9 mm pro výplň.

Rámový systém AluCombi má výplň je vsazenou do hliníkového rámu, který pojíždí po spodní (nosné) a horní (vodící) kolejnici. Lodžie tím získá posuvný systém otevírání, kdy jednotlivá křídla zajíždějí za sebe. Využít můžete provedení pevné nebo posuvné ve variantách 2-dílné až 5-dílné. Výhodou je, že pevné a posuvné provedení lze jakkoliv kombinovat.

Rámový systém AluCombi má možnosti výplní také velmi široké. Konstrukční řešení vychází z rámového systému AluPlus®. Liší se však vertikálními profily, které jsou robustnější a tužší, což poskytuje systému větší stabilitu a umožňuje jeho využití do vyšších stavebních otvorů. Speciální tvar vertikálního profilu slouží současně jako madlo po celé své délce.

Rámový systém AluCombi lze doporučit zejména pro interiérové dělící příčky do vyšších stavebních otvorů a posuvné či pevné stěny v altánech a přístřešcích rodinných domů.

X