Vnitřní rolety do střešního okna – dokonalý stín i v podkroví

Chtěli byste si nechat zastínit střešní okna v podkroví? Pro střešní okna je potřeba volit jiný typ rolety než do klasického okna. S montáží rolet do podkrovních místností máme bohaté zkušenosti a rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

To čím se klasická vnitřní roleta odlišuje od střešní rolety je především boční lišta po obou stranách. Jedině tak se totiž předejde visení rolety směrem dolů. Boční lišty roletu dokonale zafixují na střešním okně bez rizika jejího vypadávání a neplnění své funkce. Střešní okna také mají většinou menší rozměry než klasická okna. Takže střešní rolety budou pravděpodobně menší.

V naší nabídce najdete textilní roletu do střešního okna Legend, která je vhodná do rozměru 1200 x 1400mm (š x v) dle typu látky. Má provedení s krytem návinu látky a s krycími lištami po stranách.

Krycí lišta návinu, boční krycí lišty a závaží látky jsou v barvě bílé, hnědé a stříbrné. Konstrukční řešení střešní rolety Legend umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna invazivně pomoci šroubů na křídlo (zmenšuje světlost). Roleta se ovládá pomocí pružiny a madla.

X