Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov.

V případě požadavku na maximální zatemnění použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt téměř dokonalý. Z dlouhodobého hlediska je výhodnější ovládání elektropohonem, které zaručuje delší životnost a umožňuje napojení různých druhů ovládací automatiky (větrné, sluneční, tepelné, časové). Součástí dodávky mohou být i horní krycí plechy.

V poslední době je nejoblíbenější provedení žaluzie Z90 pro své výborné vlastnosti jak stínící tak i bezpečnostní.

VENKOVNÍ ŽALUZIE - Naše produkty
Žaluzie Z70, Z90 jsou nejrozšířenějším a nejprodávanějším typem žaluzií.

Nabídka venkovních žaluzií

EXT50 / INT50

EXT50 / INT50 HLINÍKOVÉ VENKOVNÍ ŽALUZIE

Žaluzie EXT50 má boční vedení ocelovým lankem. Horní profil společně s balem lamel je možné překrýt krycím plechem. Žaluzie INT50 je bez vodících lanek.

 C 80, C80S / C 65

C 80, C80S / C 65 HLINÍKOVÉ VENKOVNÍ ŽALUZIE

Žaluzie s lamelou C65, C80  jsou osazeny lamelami ve tvaru C, které jsou vedeny po stranách ve vodících lištách. U typy C je možno nátačení lamel do obou stran.

Z 90 / Z 70

Z 90 / Z 70 HLINÍKOVÉ VENKOVNÍ ŽALUZIE

Žaluzie Z70, Z90 jsou nejrozšířenějším typem a mají lamely ve tvaru Z, což umožňuje lepší domykatelnost než u lamely tvaru C. Na spodní straně lamel je těsnění snižující hlučnost.

NAŠE REALIZACE VENKOVNÍCH ŽALUZIÍ

X