Rolovací sítě proti hmyzu vás neomezí v používání oken

Teplé dny pozvolna přicházejí a s nimi také ruku v ruce přilétá hmyz, který začíná zvědavě kroužit okolo oken. Připravte se letos na sezónu tak, aby vám letní dny a noci nenarušoval obtěžující hmyz.

Pokud vás od pořízení klasické okenní sítě proti hmyzu odrazuje fakt, že se nebudete moci plnohodnotně dívat z okna nebo vám také vadí, že okenní síť bude přes zimu na okně zbytečně překážet a nechce se vám ji neustále nasazovat a sundávat, pořiďte si rolovací okenní sítě proti hmyzu, která jsou skutečně praktickou vychytávkou pro váš dům.

Rolovací sítě proti hmyzu můžete kdykoliv vytáhnout a vaše okno budete moci plnohodnotně používat. Dle potřeby můžete síť proti hmyzu zase kdykoliv vyrolovat. To znamená, že rolovací sítě navíc nijak nenarušují výhled ven a nebrání větrání místnosti. Ovládání rolovací dveřní sítě je velmi snadné a komfortní. Síťovina se pohybuje ve vodicích lištách a navíjí se na hřídel, která je umístěna v hliníkovém boxu.

Velkou výhodu také rolovací sítě představují v případě dveřních sítí, kde potřebujete, aby dveře byly průchozí a klasická otevíratelná či zasunovací síť ubírá v prostoru důležité centimetry. Dveřní rolovací sítě mají hliníkový box umístěný z boku a jsou tedy ideální všude tam, kde není dostatek místa pro klasicky otevíratelnou či posuvnou dveřní síť. Rolovací sítě jsou proto vhodné do jakýchkoliv prostor, kde je potřeba šetřit místem.

Když se rolovací síť proti hmyzu přes zimu nepoužívá, je uložena v kazetě a je tak chráněna před rozmary počasí. Tím se maximálně prodlouží životnost sítě. Přes zimu zůstane pěkně schovaná a při příchodu teplého počasí ji opět můžete začít používat.

X