Předokenní rolety s praktickým ručním i motorovým ovládáním

Zamezte zbytečnému úniku tepla vašimi okny v zimě a v létě si zase doma zajistěte ochranu interiéru před přehříváním. Získejte doma díky jednoduchému prvku tepelný komfort, který přispěje k úspoře financí za vytápění či klimatizaci.

Pořiďte si předokenní rolety, které poskytují nejen ochranu před ostrými slunečními paprsky v místnosti, ale také současně fungují jako dobrý tepelný či protihlukový izolant domu. Jsou totiž umístěny před okny, kde vytvářejí praktickou bariéru proti vlivům zvenčí. Současně také tedy prodlužují životnost oken.

Díky tomu, že jsou předokenní rolety nastavitelné, si můžete intenzitu slunečního světla pohodlně přizpůsobovat z pohodlí domova. Kromě stínící funkce vás také předokenní rolety ochrání před tím, aby bylo k vám domů vidět. Předokenní rolety se vám také budou velice hodit v případě, že máte dům s francouzskými okny.

Námi nabízené předokenní rolety jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, které něco vydrží. Předokenní rolety mohou být ovládané buďto ručně – manuálně, nebo také motorem na elektrický pohon pomocí spínače a dálkovým ovládáním. To vše pro vaši maximální pohodu ve vašem domově. Zjednodušte si život s předokenními roletami!

X